Než své předplatné definitivně zrušíte, zkuste ještě mrknout, co pro Vás v nejbližší době chystáme. Také nepřehlédněte ty nejlepší tipy, na co koukat, které pro Vás pravidelně aktualizujeme. Po zrušení platby bude možné sledovat obsah na Voyo do vypršení aktuálně zaplaceného období či vypršení období na zkoušku. Následně zůstane Váš účet neaktivní, pouze registrovaný – tedy připraven pro případnou další aktivaci předplatného v budoucnu. V případě, že hradíte předplatné přes Apple ID, je třeba jej zrušit nejpozději 24 hodin před skončením aktuálně běžícího předplaceného období. Informace, jak zrušení provést, najdete zde: https://support. com/cs-cz/HT202039 Dovolujeme si upozornit, že při kliknutí na Zrušit účet v aplikaci Voyo nedojde ke zrušení Voyo na zkoušku ani plného předplatného.
I proto tvrdí, že hackery z Cozy Bear ve skutečnosti řídí ruská rozvědka SVR. V listopadu 2014 začali ruští hackeři chystat útok na americké ministerstvo zahraničí. Získali přihlašovací údaje několika zaměstnanců a dostali se do neutajované části počítačového systému. Nizozemští agenti okamžitě informovali americké diplomaty, kteří zalarmovali tajnou službu NSA. Následovala kybernetická bitva, která dokonce donutila americkou NSA vytvořit přímou linku do sídla nizozemské tajné služby ve městě Zoetermeer.
V létě 2014 se taky zaměřila na několik nizozemských ministerstev. A právě tady museli ruští hackeři udělat chybu, která umožnila nizozemským specialistům z jednotky Joint Sigint Cyber Unit nabourat se do jejich sítě. Jednotku tvoří agenti z nizozemské rozvědky a vojenské tajné služby. Jejím hlavním posláním je obrana domácích počítačových systémů. Hra kočky s myší Nizozemci zjistili, že skupina Cozy Bear sídlí v budově jedné univerzity nedaleko Kremlu. To by odpovídalo kampusu Ústavu asijských a afrických studií, který byl od sovětských dob považován spíše za vzdělávací ústav rozvědčíků než za akademickou instituci. Sestava hackerské skupiny se měnila, ale obvykle bylo aktivních zhruba deset jejích členů. Zlatým dolem pro nizozemské agenty byl objev bezpečnostní kamery. Jakmile ji ovládli, mohli sledovat nejen co ruští hackeři dělají, ale taky kdo konkrétně to dělá. Obličeje ze záběrů Nizozemci porovnávali se známými ruskými špiony.
Ruští hackeři vytvářeli speciální servery, kam ukládali ukradená data. Díky pozorným Nizozemcům ale obránci amerického ministerstva zahraničí věděli jejich adresy, a proto přístup k serverům blokovali. Hackeři ale okamžitě vytvářeli nové. Tato hra kočky s myší trvala více než 24 hodin. Nakonec správci americké sítě odpojili celý systém od internetu, aby přes víkend dokázali odstranit nebezpečné viry.